انیمیشن ناما – معرفی شخصیت ها

این مجموعه داستانی انیمیشنی توسط اداره کل استاندارد استان اصفهان تولید شده است و در برخی سکانس های آن تصاویری از شهر اصفهان نیز دیده می شود.

مجموعه داستانی انیمیشنی ناما برای اولین بار توسط وب سایت ترویج فرهنگ استاندارد در اینترنت منتشر می شود.

ناما مخفف نشان استاندارد ملی ایران می باشد.

معرفی شخصیت ها:

آقای ناما : نماينده (مأمور) استاندارد،حدود 25 تا 30 سال ، مهربان ، صبور ، خوش رو و خوش برخورد،هميشه لبخندی برلب دارد ولی قاطع در کلام است . با طمأنينه ، شانه هايش کمی پهن می باشد ، با فلاشرهای نور برروی مچ بندها که در مواقع خاصی خاموش و روشن می شود (مثل مواقع خطر يا پرينت) روی شکم او پرينتر استوانه ای شکل کوچکی قرار دارد و پائينتراز آن جعبه ی مکعب مستطيلی قراردارد که گاهی از داخل آن ابزار بيرون می آورد .

خانم جارگل : کنجکاو و حتی گاهی فضول، اتفاقات کوچک را بزرگ جلوه می دهد و همه را از آنها با خبر می کند ، درعين حال مهربان و دارای حس شديد مادری و در يک مجموعه ی آپارتمانی با خانواده ی مهندس زندگی می کند .

آقای فوت و فن : همسايه روبرويي خانم جارگل دربن بست ، مجرد ، در هر کار و هنری دستی داشته و تجربه ای به دست آورده است و علاقه زيادی به ساخت و تعمير وسايل مختلف دارد ؛ همه برای ازدواج کردن او تلاش می کنند و نگران زياد شدن سنش هستند ، علاقه زيادی به رنگ گلبهی و فوتبال دارد، خانه اش پر از عکس ، تابلو و وسايل و ابزار مختلف است .

آقای مهندس : مهندس الکترونيک ، کارمند ، از خانمش حرف شنوی دارد ؛ همه او را آقای مهندس صدا می زنند ، کار و مشغله ی زيادی دارد ، سر و وضع مرتبی دارد ولی کمی خستگی و نگرانی در چهره اش ديده می شود .

نازنین خانم : همسرمهندس، منظم، تميز و با عفاده اما بدجنس نيست وگاهی رفتاری از روی سادگی انجام می دهد خانه دار ، حساس و دلسوز .

فرناز : فرزند مهندس دختر بچه 2 تا 3 ساله ، دائم می زند زير گريه .

فرزاد : فرزند مهندس پسر بچه 5 ساله شيطون .


برچسب ها: - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *