انیمیشن ناما – معرفی شخصیت ها

این مجموعه داستانی انیمیشنی توسط اداره کل استاندارد استان اصفهان تولید شده است و در برخی سکانس های آن تصاویری از شهر اصفهان نیز دیده می شود.

مجموعه داستانی انیمیشنی ناما برای اولین بار توسط وب سایت ترویج فرهنگ استاندارد در اینترنت منتشر می شود.

ناما مخفف نشان استاندارد ملی ایران می باشد.

معرفی شخصیت ها:

آقای ناما : نماینده (مأمور) استاندارد،حدود ۲۵ تا ۳۰ سال ، مهربان ، صبور ، خوش رو و خوش برخورد،همیشه لبخندی برلب دارد ولی قاطع در کلام است . با طمأنینه ، شانه هایش کمی پهن می باشد ، با فلاشرهای نور برروی مچ بندها که در مواقع خاصی خاموش و روشن می شود (مثل مواقع خطر یا پرینت) روی شکم او پرینتر استوانه ای شکل کوچکی قرار دارد و پائینتراز آن جعبه ی مکعب مستطیلی قراردارد که گاهی از داخل آن ابزار بیرون می آورد .

خانم جارگل : کنجکاو و حتی گاهی فضول، اتفاقات کوچک را بزرگ جلوه می دهد و همه را از آنها با خبر می کند ، درعین حال مهربان و دارای حس شدید مادری و در یک مجموعه ی آپارتمانی با خانواده ی مهندس زندگی می کند .

آقای فوت و فن : همسایه روبرویی خانم جارگل دربن بست ، مجرد ، در هر کار و هنری دستی داشته و تجربه ای به دست آورده است و علاقه زیادی به ساخت و تعمیر وسایل مختلف دارد ؛ همه برای ازدواج کردن او تلاش می کنند و نگران زیاد شدن سنش هستند ، علاقه زیادی به رنگ گلبهی و فوتبال دارد، خانه اش پر از عکس ، تابلو و وسایل و ابزار مختلف است .

آقای مهندس : مهندس الکترونیک ، کارمند ، از خانمش حرف شنوی دارد ؛ همه او را آقای مهندس صدا می زنند ، کار و مشغله ی زیادی دارد ، سر و وضع مرتبی دارد ولی کمی خستگی و نگرانی در چهره اش دیده می شود .

نازنین خانم : همسرمهندس، منظم، تمیز و با عفاده اما بدجنس نیست وگاهی رفتاری از روی سادگی انجام می دهد خانه دار ، حساس و دلسوز .

فرناز : فرزند مهندس دختر بچه ۲ تا ۳ ساله ، دائم می زند زیر گریه .

فرزاد : فرزند مهندس پسر بچه ۵ ساله شیطون .


برچسب ها: - - - - - - - - - - - - -

پاسخ دهید