بازی آقای ناما

دریافت بازی:

دریافت بازی آقای ناما از بازار

دریافت بازی آقای ناما از ایران اپس

دریافت بازی آقای ناما از مایکت

جایزه:

مهندس شفیعی مدیر کل استاندارد استان اصفهان ضمن دعوت از علاقه مندان به دریافت بازی بصورت رایگان از کافه بازار، مایکت، ایران اپس و سایت ترویج استاندارد به نشانی tarvijstandard.ir/nama یکی از قابلیت های بازی را امکان ثبت نام و نمایش آنلاین رتبه های برتر بازی دانست و افزود اداره کل استاندارد استان اصفهان در جهت ترویج فرهنگ استاندارد به ۲۲ نفر از افرادی که تا پایان روز ۱۵ مهر ۱۳۹۸ موفق به کسب بیشترین امتیاز در این بازی شوند به مناسبت روز جهانی استاندارد ۲۲ مهر ماه جوایز نفیسی اهدا خواهد کرد.

معرفی بازی:
بازی آقای ناما (نشان استاندارد ملی ایران) برگرفته از انیمیشن هایی با همین نام و اولین بازی با رویکرد ترویج فرهنگ استفاده از کالای استاندارد ایرانی و تولید ملی است که به سفارش اداره کل استاندارد استان اصفهان در بهار ۱۳۹۸ (سال رونق تولید ) طراحی و در آن نمادهایی از آثار تاریخی شهر اصفهان گنجانده شده است.

سبک بازی: Endless Runner

کد شامد: ۱-۰-۶۳-۷۵۹۳۲۴-۲-۱

راهنمای بازی:
در این بازی امتیاز شما از مجموع طول مسیری که پیموده اید و  سکه هایی که جمع کرده اید محاسبه می شود. با نشان استاندارد و سکه هایی که جمع کرده اید می توانید در فروشگاه بازی لوازم مورد نیاز خود را بخرید. ماموریت های تعیین شده را انجام دهید و نشان استاندارد جایزه بگیرید. مراقب موانع باشید و آن ها را با رفتن به چپ و راست یا پریدن به بالا و نشستن پشت سر بگذارید. گرفتن ستاره شما را روئین تن می کند و می توانید از موانع عبور کنید. آهنربا باعث جذب سکه می شود. شتابدهنده با علامت ۲* امتیاز شما را دوبرابر می کند.

جعبه هایی که در طول مسیر می بینید نشان دهنده کالای خارجی و یا بدون استاندارد و کیفیت است که برخورد با آن امتیاز شما را کم می کند. اما جعبه هایی هم وجود دارد که با نشان استاندارد و پرچم ایران مشخص شده و نشان دهنده کالای استاندارد و تولید ملی است و گرفتن آن ها مساوی است با کلی امتیاز و جایزه های خوب…

#کالای_استاندارد_ایرانی_میخرم

انیمیشن های آقای ناما

پوستر بازی:

 

 

تریلر بازی:

 


برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.